Paulina Mikus

Praca z dziećmi wymaga wyjątkowego podejścia. Dzięki odbytym kursom oraz poszerzaniu wiedzy na bieżąco z dziedziny fizjoterapii oraz prawidłowego przetwarzania bodźców sensorycznych u dzieci- od lat pomagam dzieciom dobierając odpowiednie metody terapii. W trakcie zajęć skupiam się na prawidłowym całościowym  rozwoju dziecka, wykorzystując wieloletnie doświadczenie.To potrzeby i możliwości konkretnego dziecka oraz rodziców wyznaczają dobór metody oraz zastosowane elementy terapii. Zajęcia prowadzę w taki sposób aby były jak najbardziej efektywne a dziecko czerpało z nich jak najwięcej, wchodząc do sali z radością.

W swojej pracy cenie sobie również dobrą współpracę z rodzicem. Uważam że dzieci uczą się najwięcej każdego dnia nowych rzeczy i zachowań podczas wykonywania codziennych czynności, dlatego ważne aby rodzic wiedział jak jeszcze efektywniej towarzyszyć i pomóc dziecku w odkrywaniu świata.

Postępy dzieci i uśmiech na ich twarzy podczas terapii to dla mnie największa radość i satysfakcja z wykonywanej pracy.